left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij
Wybierz

Czy nasze domki w Niechorzu są całoroczne? Przekonaj się!

Od momentu, gdy ogłosiliśmy start projektu „Olivina Park”, zauważamy ogromne zainteresowanie ze strony naszych gości. To pokazuje, jak bardzo brakowało takiego miejsca na polskim wybrzeżu Bałtyku – oferującego komfortowy wypoczynek w ciszy, z gwarancją prywatności, bez pośpiechu, w otoczeniu pięknej przyrody. Jednym z najczęściej zadawanych nam pytań brzmi: czy Olivina Park to domki całoroczne? Niechorze jest na tyle atrakcyjną destynacją, że warto je odwiedzić także poza okresem wakacyjnym. Zadbaliśmy, aby nasi goście mieli taką możliwość, a szczegółami dzielimy się w tym artykule.

Co wyróżnia nasze domki wakacyjne?

Olivina Park to kompleks domków wypoczynkowych, które pod względem standardu, jakości wykonania i architektury wymykają się klasycznej definicji domku letniskowego. Z zewnątrz, jak i w środku, są to pełnoprawne domy całoroczne, w których można komfortowo spędzać czas bez względu na panujące temperatury.

Nasze domki, czy raczej domy wakacyjne, mają powierzchnię 70,9 m2 i są zlokalizowane na indywidualnych działkach o powierzchni od 150 do 243 m2. Każdy domek to aż 3 sypialnie, 2 łazienki, prywatny ogródek z tarasem oraz przypisane 2 miejsca parkingowe (postój samochodu jest dodatkowo płatny – 20 zł za dobę).

Zwróć uwagę na nowoczesną architekturę domków, które wykorzystują najlepsze wzorce współczesnego projektowania budynków mieszkalnych. To m.in. duże przeszklenia pozwalające maksymalnie czerpać z energetycznego potencjału słońca, wpuszczające do wnętrza mnóstwo naturalnego światła, co docenisz zwłaszcza w dni z gorszą pogodą. To także minimalistyczny design, który perfekcyjnie wpisuje się w nadmorski klimat Niechorza.

Co decyduje o tym, że nasze domki w Niechorzu są całoroczne?

Osoby szukające domków całorocznych, zwłaszcza nad polskim morzem, oczekują przede wszystkim dostępności rozwiązań gwarantujących utrzymanie komfortowej temperatury we wnętrzu. Co ważne, dotyczy to zarówno okresu letniego, jak i np. wczesnej wiosny czy późnej jesieni.

W Olivina Park zadbaliśmy o komfort naszych gości, wyposażając każdy z domków w klimatyzację (dostępną w kuchni, salonie i największej sypialni), również z funkcją grzania, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, jak i w ogrzewanie elektryczne, które może się przydać np. w czasie pobytów majówkowych, we wrześniu, październiku itd.

Możesz mieć zatem pewność, że odwiedzając Olivina Park o każdej porze roku, zaznasz u nas tak potrzebnego komfortu, wypoczniesz po trudnym okresie w pracy, naładujesz baterie przed czekającymi Cię wyzwaniami, a co najważniejsze – skupisz się na sobie i potrzebach swojego ciała i umysłu.

Gorsza pogoda? Nie masz się czego obawiać

Dobrze wiemy, że wiele osób jest nieco „obrażonych” na polskie wybrzeże po wyjazdach wakacyjnych czy weekendowych zepsutych przez złą pogodę. Wszystko jest jednak kwestią nastawienia i… wybrania odpowiedniego obiektu.

Zatrzymując się w Olivina Park nie musisz się specjalnie przejmować pogodą. Jasne, że trzymamy kciuki za słońce i warunki do plażowania, jednak jeśli ten scenariusz się nie spełni, to nadal możesz zafundować sobie i swoim bliskim bardzo atrakcyjny czas.

Goście Olivina Park mają dostęp do całorocznego kompleksu basenowego w sąsiednim Hotelu Amber Park, który jest idealnym rozwiązaniem na niepogodę. Kompleks obejmuje  basen z gwieździstym niebem, płytki brodzik z cieplejszą wodą, duże, 8-osobowe jacuzzi, saunę suchą (fińską) i łaźnię parową.

Jeśli planujesz odwiedzić nas z dziećmi, to zwróć uwagę na dostępność super atrakcji dla najmłodszych, jak kryty plac zabaw z basenem z kulkami i torem przeszkód „Kulkowo” czy trzy zewnętrzne place zabaw z pełnym wyposażeniem.

Wszystkim atrakcjom Olivina Park bliżej przyglądamy się w osobnym artykule na naszym blogu.

Dlaczego warto odwiedzić Niechorze także poza sezonem?

Niechorze to jedna z najbardziej urokliwych miejscowości na polskim wybrzeżu Bałtyku. Wiemy, że brzmi to trywialnie, natomiast zachęcamy, aby przekonać się o tym osobiście. Nie ma przypadku w tym, że wiele osób planujących pobyt np. w Rewalu, Dźwirzynie, Pobierowie i innych miejscowościach w regionie, ostatecznie wybiera Niechorze.

Poza sezonem jest to miejscowość niezwykle spokojna, sprzyjająca długim spacerom brzegiem pięknej plaży (do której z Olivina Park dojdziesz w ciągu około 10 minut), napawaniu się szumem fal i oddychaniu świeżym, wysoko nasyconym jodem powietrzem. Przyznasz, że trudno o lepszy scenariusz na urlop, którego celem jest jedno: nieskrepowany, totalny wypoczynek, bez gonienia za atrakcjami, w zgodzie z tym, czego potrzebuje Twoje ciało.

Już teraz zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi całorocznymi domkami w Niechorzu i do zarezerwowania pobytu w dogodnym terminie online.

Sprawdź: Amber Park Spa