left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij
Wybierz

Domki letniskowe w Niechorzu: sprawdź, dlaczego warto je rezerwować wcześniej niż na ostatnią chwilę

Spośród wielu urokliwych miejscowości turystycznych na polskim wybrzeżu Bałtyku, to właśnie Niechorze uchodzi za idealny wybór pod względem spokoju, mniejszych tłumów oraz dostępności typowo wakacyjnych atrakcji. Jeśli znajomi czy rodzina namawiają cię na domki letniskowe w Niechorzu, to skorzystaj z naszej wskazówki i nie zwlekaj zbyt długo z rezerwacją. Dlaczego? To już wyjaśniamy w naszym poradniku.

Rośnie popularność Niechorza

Niechorze to miejscowość nadmorska położona mniej więcej w połowie drogi między Rewalem a Pogorzelicą. Jest to bardzo dogodny punkt dla osób, które preferują wypoczynek w tej części polskiego wybrzeża z tzw. otwartym dostępem do morza.

Niechorze z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów. Wiele osób wraca tutaj po latach przerwy i odkrywa, jak bardzo zmieniła się ta miejscowość, oczywiście na plus. Niechorze stwarza doskonale warunki do wypoczynku. Jest o wiele spokojniejsze niż np. Mielno, Łeba czy Kołobrzeg, oferuje przepiękne plaże, a przy tym wygodny i szybki dojazd z różnych regionów kraju, szczególnie z Polski zachodniej.

Najlepsze oferty są rezerwowane z dużym wyprzedzeniem

Nie powinien Cię zaskoczyć fakt, że wiele osób spędzających wakacje czy weekend w Niechorzu, rezerwuje sobie kolejny pobyt w tym samym domku już w dniu wyjazdu. Skoro lokalizacja i standard obiektu się zgadzają, a cena jest również do przyjęcia, to nie ma powodu, aby nie wrócić w to samo miejsce, prawda?

Zdarza się więc, że te najlepsze i najpopularniejsze obiekty w Niechorzu, Rewalu, Dźwirzynie czy Pobierowie mają zarezerwowane wybrane terminy pobytów nawet na rok do przodu.

Zapraszamy do Olivina Park

Wypada wyjaśnić, że Olivina Park to nie są zwykłe domki letniskowe w Niechorzu. Nasz kompleks obejmuje pełnoprawne domy całoroczne, wykonane i wykończone w wysokim standardzie, które stanowią realną alternatywę dla luksusowych hoteli – oferując przy tym o wiele więcej przestrzeni i prywatności.

Oferujemy wynajem domów wakacyjnych o powierzchni około 70 m2, zlokalizowanych na indywidualnych działkach o powierzchni od 150 do 243 m2. Olivina Park to miejsce stworzone dla osób szukających swojego skrawka raju nad Bałtykiem, chcących wypocząć zgodnie z ideą slow-life, wyraźnie zwolnić, naładować baterie i zregenerować się po trudnym okresie w pracy.

Na naszych gości czekają komfortowe domy z 3 sypialniami, 2 łazienkami, prywatnym ogrodem z tarasem, 2 miejscami parkingowymi (postój jest dodatkowo płatny), w pełni wyposażoną kuchnią oraz klimatyzacją w salonie, kuchni i największej sypialni.

To warto wiedzieć:

W łazienkach znajdują się ręczniki, a w sypialniach pościele – nie musisz zabierać tego z domu.

Olivina Park to kompleks przyjazny zwierzętom. Możesz zabrać ze sobą pupila (opłata wynosi od 30 do 50 zł za dobę), na którego czeka wygodne legowisko, zestaw misek i pyszny przysmak na powitanie.

Czy wiesz, że…

Domy Olivina Park zapewniają komfortowe warunki pobytu nawet dla 12 osób?

Do dyspozycji naszych gości oddajemy również szereg atrakcji i komfortowych udogodnień. Rezydenci Olivina Park mają dostęp do kompleksu basenowego w sąsiednim Hotelu Amber Park (w ustalonych godzinach), który obejmuje basen z gwieździstym niebem, płytki brodzik z cieplejszą wodą, jacuzzi dla 8 osób, saunę fińską i łaźnię parową.

Nie zapominamy o rodzinach z dziećmi, które będą zachwycone krytym placem zabaw z basenem z kulkami i torem przeszkód „Kulkowo”, trzema zewnętrznymi placami zabaw, dmuchańcem ze zjeżdżalnią (w ciepłych miesiącach) oraz animacjami w sezonie wakacyjnym.

Aktywni goście Olivina Park na pewno chętnie skorzystają z naszej unikalnej atrakcji, czyli kortu do modnego padla.

Warto również wspomnieć o restauracji z barem, możliwości zamówienia śniadania z serwisem w domku oraz o bezpłatnych podwózkach melexem na plażę czy do centrum Niechorza w sezonie wakacyjnym.

Nie potrzebujesz chyba więcej argumentów, aby rozglądając się za domkami letniskowymi w Niechorzu postawić na bezkompromisowy standard Olivina Park i zarezerwować domek dla siebie i bliskich w dogodnym terminie.

Do zobaczenia!

Sprawdź: Amber Park Spa