left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij
Wybierz

Domki w Niechorzu akceptujące zwierzęta? Zatrzymaj się z pupilem w Olivina Park!

Czy wiesz, że w polskich domach mieszka około 6 milionów psów i około 4 milionów kotów? Ich właściciele także podróżują, mają prawo do wypoczynku i… wciąż napotykają na te same problemy. Chodzi oczywiście o ograniczoną dostępność obiektów wakacyjnych, w których można się zatrzymać z pupilem. Jeśli brzmi to wszystko dla Ciebie znajomo, to już teraz zapraszamy do Olivina Park. Oferujemy domki w Niechorzu akceptujące zwierzęta, a i to mało powiedziane. Zajrzyj po szczegóły.

Dlaczego Olivina Park?

Olivina Park to kompleks komfortowych, nowocześnie urządzonych domków wypoczynkowych (całorocznych) o powierzchni około 70 m2, zlokalizowanych na indywidualnych działkach o powierzchni od 150 do 243 m2.

Każdy domek to 3 sypialnie, 2 łazienki, prywatny ogród z tarasem, 2 miejsca parkingowe (postój samochodu jest dodatkowo płatny), w pełni wyposażona kuchnia, a także klimatyzacja w salonie, kuchni i największej sypialni. Do dyspozycji gości jest oczywiście pościel i ręczniki.

Nasze domki w Niechorzu mieszczące nawet do 12 osób, to połączenie typowej dla domu swobody i prywatności z komfortem pobytu w wysokiej klasy hotelu. Nasi goście mogą korzystać z szeregu atrakcji i udogodnień, w tym kompleksu z basenowego w sąsiednim Hotelu Amber Park (w ustalonych godzinach), gdzie do dyspozycji są basen z gwieździstym niebem, płytki brodzik z cieplejszą wodą, jacuzzi dla 8 osób, sauna fińska i łaźnia parowa.

Dowiedz się więcej o atrakcjach Olivina Park, które omawiamy w osobnym artykule na blogu.

Zapraszamy do domków w Niechorzu przyjaznych zwierzętom

Olivina Park to wyjątkowe miejsce na mapie polskiego wybrzeża. Nie chodzi tylko o bezkompromisowy standard pobytu, fantastyczną lokalizację i dostęp do licznych udogodnień. Przede wszystkim stworzyliśmy unikalną przestrzeń do odpoczynku, błogiego relaksu, spędzania krótszych i dłuższych wakacji na własnych zasadach.

Dobrze wiemy, że dla wielu naszych gości kluczową kwestią przy wyborze domków, apartamentów czy nawet hotelu jest możliwość zabrania ze sobą pupila. Trudno przecież byłoby sobie wyobrazić sytuację, w której kochający właściciele bez wyrzutów sumienia zostawiają np. psa w hotelu dla zwierząt – to zawsze powinna być ostateczność. Lepiej poszukać takiego obiektu, który jest pet friendly, a to kryterium spełnia właśnie Olivina Park.

Więcej niż „akceptacja zwierząt”

Wiele domków nad morzem czy w innych atrakcyjnych regionach naszego kraju deklaruje akceptowanie zwierząt domowych (częściej psów), jednak w rzeczywistości wygląda to naprawdę różnie. Zdarza się, że zwierzaki mają zakaz poruszania się po terenie ośrodka, muszą być zamykane w domkach pod nieobecność właścicieli, trzymane w kojcach, a regułą są też ograniczenia wielkościowe (np. pies nie może ważyć więcej niż 30 kilogramów).

Jeśli szukasz domków w Niechorzu nie tylko akceptujących zwierzęta, ale wręcz otwarcie je zapraszających, to Olivina Park spełni Twoje oczekiwania. Możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć o sobie, że jesteśmy kompleksem wypoczynkowym przyjaznym zwierzętom. Co to oznacza w praktyce?

Twój pupil zostanie przywitany w Olivina Park pysznym smakołykiem (oczywiście w uzgodnieniu z Tobą – powiedz nam, jeśli np. pies ma specjalne potrzeby żywieniowe, jest na coś uczulony etc.). Do jego dyspozycji oddamy także zestaw misek oraz oczywiście wygodne legowisko. Nie musisz więc zabierać tych rzeczy z domu, oszczędzając miejsce w samochodzie.

To trzeba wiedzieć:

Pobyt zwierzaka w Olivina Park jest dodatkowo płatny. Cena jest symboliczna i wynosi od 30 do 50 zł za dobę, w zależności od wielkości zwierzęcia.

Ważną zaletą naszego kompleksu z punktu widzenia właścicieli zwierząt jest też to, że każdy domek znajduje się na prywatnej działce, ma dostęp do ogródka, co zapewnia wysoki poziom prywatności oraz stwarza komfortową przestrzeń do aktywnego spędzania czasu z pupilem.

Olivina Park to wspaniałe miejsce dla każdego, kto po pierwsze szuka domków w Niechorzu, Pobierowie, Dźwirzynie czy Rewalu akceptujących zwierzęta, a po drugie – i najważniejsze – chce zafundować sobie wypoczynek w stylu slow, bez pośpiechu, w maksymalnym komforcie ciała i umysłu.

Już teraz sprawdź nasze domki w Niechorzu do wynajęcia i zarezerwuj jeden z nich dla siebie, najbliższych, przyjaciół i oczywiście ukochanego pupila. Nie możemy się doczekać Waszej wizyty!

Sprawdź: Amber Park Spa