left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij
Wybierz

Domki w Niechorzu przy plaży: spełnienie wakacyjnej fantazji

Kto z nas nie miewa fantazji na temat spędzenia urlopu w pięknym domku tuż przy plaży, z widokiem na morze, w którym można budzić się z dźwiękiem szumu morza i śpiewem mew, a wieczorami napawać koncertem fal uderzających o brzeg? Zrealizowanie tej romantycznej wizji wcale nie jest ani trudne, ani bardzo kosztowne. Wystarczy zarezerwować jeden z całorocznych domków wakacyjnych w kompleksie Olivina Park.

Nasze domki w Niechorzu niedaleko plaży gwarantują bardzo wysoki komfort pobytu, godny dobrej klasy hotelu, a jednocześnie zapewniają mnóstwo przestrzeni i maksimum prywatności – i to nawet dla 12 osób. Sprawdź, dlaczego warto odwiedzić nas z rodziną lub paczką znajomych.

Plaża w Niechorzu, czyli jedna z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu Bałtyku

Wiemy, że podobnym sloganem kuszą wszystkie miejscowości nad morzem w Polsce, natomiast każdy, kto był w Niechorzu, może obiektywnie przyznać nam rację: tutejsza plaża jest rzeczywiście zjawiskowa.

Przede wszystkim plaża w Niechorzu jest szeroka, bardzo czysta i mało zatłoczona, nawet w szczycie sezonu. Roztaczają się z niej przepiękne widoki na otwarte morze, w tle widać również latarnię morską, co dodaje klimatu tej typowo wakacyjnej scenerii.

Nie ma przypadku w tym, że wiele osób wypoczywających np. w Rewalu, Dźwirzynie czy Pobierowie, przyjeżdża na plażę w Niechorzu, znajdując na niej doskonałe warunki do wypoczynku.

Dlaczego warto wynająć dom wakacyjny blisko plaży?

W Polsce mamy coraz więcej kompleksów domków wakacyjnych, w tym całorocznych, które znajdują się bardzo blisko plaży. Zatrzymując się w takim obiekcie można skorzystać ze wszystkich atutów bezpośredniego dostępu do morza, które szczególnie docenisz poza ścisłym sezonem (z uwagi na mniejszą liczbę turystów).

Domek w Niechorzu przy plaży to same korzyści, w tym:

  • Możliwość znalezienia się na plaży dosłownie w ciągu kilku chwil;
  • Wyraźnie słyszalny szum morza, który dla wielu osób jest tym, po co jadą nad Bałtyk;
  • Możliwość szybkiego powrotu do domku z plaży, gdyby np. pojawiła się potrzeba skorzystania z toalety, przebrania dziecka, zjedzenia obiadu etc.;
  • Wszystkie główne atrakcje Niechorza są zlokalizowane tuż przy pasie nabrzeżnym, dlatego taka lokalizacja domku gwarantuje łatwy i szybki dostęp do najważniejszych miejsc w odległości spaceru, krótkiej jazdy rowerem, bez konieczności codziennego odpalania samochodu.

W jakiej odległości od plaży w Niechorzu znajdują się domki w kompleksie Olivina Park?

Olivina Park to znakomite miejsce dla każdego, komu marzy się niespieszny wypoczynek na własnych zasadach w otoczeniu przyrody i – co najważniejsze – bardzo blisko plaży. Nasz kompleks jest położony około 500 metrów od brzegu morza, co z jednej strony gwarantuje dojście na plażę w czasie około 10 minut spacerem, a z drugiej daje komfort braku tłumów i hałasów z nadmorskich restauracji, barów czy dyskotek.

Bliskość morza gwarantuje, że wieczorem, siedząc na prywatnym tarasie pod lekkim kocem czy w pareo, popijając wino lub herbatę owocową, będziesz napawać się dźwiękiem szumiącego Bałtyku, mogąc również oddychać pełną piersią zdrowym, nadmorskim powietrzem.

Niechorze to destynacja nie tylko wakacyjna

Można się spotkać z opinią, że wynajęcie domku przy plaży jest dość ryzykowne, ponieważ oznacza tłumy turystów zakłócających spokój wypoczywających gości. Jeśli obawiasz się takiego scenariusza, to przypominamy, że Olivina Park jest kompleksem domów całorocznych, posiadających ogrzewanie (podłogowe w łazienkach, elektryczne w sypialniach), w których można spędzić komfortowy czas również poza sezonem.

Przyjazd do Niechorza np. wczesną wiosną czy późną jesienią to znakomity sposób na szybkie naładowanie baterii, relaks w okresie gorszej pogody, uzupełnienie niedoborów jodu, niespieszne spacery brzegiem pustej plaży i pozbycie się złych myśli nagromadzonych w głowie przez ostatnie miesiące.

Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą pobytową i zarezerwuj jeden z naszych domków online. Koniecznie przeczytaj też osobny artykuł na blogu, w którym omawiamy najważniejsze atrakcje kompleksu Olivina Park.

Sprawdź: Amber Park Spa