left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij
Wybierz

Domy na sprzedaż w Niechorzu: własny dom wakacyjny lub znakomity pomysł na dodatkowe źródło dochodu

W Niechorzu bardzo łatwo jest się zakochać. To niewielka miejscowość z ogromnym potencjałem, która jest idealnym kierunkiem wakacyjnym, jak i na krótsze pobyty poza sezonem. Wiele osób spędzających urlop w Niechorzu marzy o tym, aby zamieszkać w tej miejscowości lub mieć w niej swój dom wakacyjny. Spełnienie tego marzenia jest prostsze niż myślisz. Wystarczy skorzystać z oferty Olivina Park, której szczegóły przybliżamy w naszym artykule.

Dlaczego warto zainwestować w dom w Niechorzu?

Własny dom w Niechorzu to żadna ekstrawagancja, a naprawdę dobry pomysł na zmianę swojego życia lub mądre zainwestowanie posiadanego kapitału. Ta opcja budzi spore zainteresowanie wśród dwóch grup nabywców:

  1. Osób, które od dawna marzyły o posiadaniu własnego domu nad morzem, który będą mogły odwiedzać w dowolnym czasie, bez żadnych ograniczeń i ponoszenia dodatkowych kosztów, przyjmować w nim znajomych, a kto wie – może nawet zamieszkać w nim na stałe, zwłaszcza na emeryturze.
  2. Osób, które widzą potencjał inwestycyjny w domach wakacyjnych do wynajęcia, chcą czerpać stałe dochody z wynajmu takiej nieruchomości, dzięki czemu inwestycja będzie się na bieżąco spłacać. Dodatkowo taki dom może być do dyspozycji właścicieli np. poza szczytem sezonu letniego.

Olivina Park idealnie wpisuje się w oczekiwania obu grup nabywców. Stworzyliśmy kompleks domów wypoczynkowych do wynajęcia, w którym przewidzieliśmy również możliwość nabycia nieruchomości na własność, przygotowując specjalną, bardzo atrakcyjną ofertę inwestycyjną.

Kup dom w Niechorzu w standardzie deweloperskim lub „pod klucz”

Olivina Park to domy całoroczne o powierzchni 70,9 m2, zlokalizowane na indywidualnych działkach o powierzchni od 150 do 243 m2. W każdym domu znajdują się 3 sypialnie, 2 łazienki, salon, kuchnia, klimatyzacja w salonie, kuchni i największej sypialni, ogrzewanie podłogowe w łazienkach oraz grzejniki elektryczne w pozostałych sypialniach.

Do każdego domku przynależy ogródek z systemem automatycznego nawadniania i tarasem oraz 2 miejsca parkingowe. Funkcjonalny projekt wnętrza umożliwia komfortowe użytkowanie domów nawet przez 12 osób, zapewniając każdej z nich odpowiedni poziom prywatności.

Ważnym atutem kompleksu Olivina Park jest znakomita lokalizacja, w odległości zaledwie 500 metrów od piaszczystej plaży w Niechorzu, w otoczeniu przyrody i jednocześnie nieco na uboczu najbardziej uczęszczanych miejsc, co gwarantuje ciszę i spokój.

Wspomnijmy również o tym, że kompleks sąsiaduje z Hotelem Amber Park, a goście Olivina Park mogą korzystać z udogodnień hotelu, w szczególności ze strefy basenowej i SPA.

Oferujemy domy na sprzedaż w Niechorzu w dwóch wariantach:

  1. W standardzie deweloperskimdo samodzielnej aranżacji.
  2. W standardzie „pod klucz”, z pełnym umeblowaniem.

Współpraca operatorska, czyli zostaw wszystko na naszej głowie

Wiemy, że jest wiele osób, które z jednej strony chcą zainwestować we własną nieruchomość nad morzem, w atrakcyjnym turystycznie miejscu, ale z drugiej obawiają się masy obowiązków, jakie wiążą się z wynajmem, opieką nad domem, sprzątaniem, konserwacją itd.

Z myślą o takich inwestorach przygotowaliśmy propozycję współpracy operatorskiej. Na czym to polega? Ty kupujesz jeden z naszych domów wakacyjnych w kompleksie Olivina Park, zawierasz z nami umowę operatorską i na tym Twoje zaangażowanie się kończy – zostanie Ci już tylko czerpanie stałych korzyści z wynajmu domu.

Resztą zajmiemy się my, dbając o całościową obsługę wynajmu domu, działania marketingowe oraz nadzór nad nieruchomością pod kątem technicznym. Jest to bardzo wygodne, pozwalając czerpać dochody z inwestycji, która w nawet minimalnym stopniu nie angażuje Twojego czasu.

Niezależnie od tego, czy rozważasz zakup domu w Niechorzu z myślą o posiadaniu obiektu wakacyjnego na wyłączność, czy też chcesz go wynajmować w ramach pasywnej inwestycji, to zacznij od zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Następnie skontaktuj się z nami i porozmawiajmy.

Oczywiście wiemy, że takiej decyzji nie podejmuje się w oparciu o same wizualizacje, dlatego zachęcamy do zarezerwowania pobytu w Olivina Park i osobistego przekonania się, że jest to miejsce, w którym warto zainwestować.

Sprawdź: Amber Park Spa