left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij
Wybierz

Szukasz apartamentów w Niechorzu? Co powiesz na jeden z naszych domów całorocznych?

Prywatne apartamenty to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które nie przepadają za hotelami czy pensjonatami, a oczekują pełnego wyposażenia, sporej przestrzeni oraz prywatności, jaką zapewnia mieszkanie. Faktem jest natomiast, że pod każdym z tych względów jeszcze lepiej wypadają domy wakacyjne. Jeśli więc powoli rozglądasz się za apartamentami w Niechorzu czy to na przedłużony weekend, czy urlop z bliskimi, to nasza propozycja powinna Cię mocno zainteresować. Sprawdź, dlaczego zamiast apartamentu warto zarezerwować jeden z domów całorocznych w kompleksie Olivina Park.

Jeszcze więcej miejsca

Osoby, które oczekują sporej przestrzeni mieszkalnej, z reguły wybierają między apartamentami lub domkami letniskowymi. Te drugie są idealną propozycją dla większych rodzin czy grup przyjaciół, ponieważ zapewniają znacznie więcej miejsca – zarówno do mieszkania, jak i np. przyrządzania posiłków czy przechowywania ubrań.

Spójrz: wszystkie domy całoroczne w kompleksie Olivina Park mają powierzchnię około 70 m2. To tyle, ile całkiem spore mieszkanie. Dzięki temu będąc na wakacjach nie musisz rezygnować z komfortu, do jakiego przyzwyczaił Cię Twój prywatny dom.

Rada:

Nasze domy całoroczne są optymalne nawet dla 12 osób. Śmiało więc możesz odwiedzić nas w np. dwie rodziny czy z paczką znajomych.

Maksymalna prywatność

Domy letniskowe czy całoroczne w Niechorzu stanowią oczywistą propozycję dla osób ceniących sobie prywatność. Jeśli Twoim celem jest to, aby podczas urlopu móc zachowywać się naturalnie, dokładnie tak jak w domu, to trudno o lepszy wybór.

Nasze domy wakacyjne oferują aż trzy samodzielne sypialnie oraz dwie łazienki, co szczególnie docenią większe rodziny. Rodzice będą mieć zapewnioną prywatność, a dzieci także szybko urządzą się w swoich królestwach.

Dostęp do prywatnego ogrodu

To jedna z najważniejszych zalet domków, która ujawnia się w zestawieniu z apartamentami w Niechorzu czy w innych popularnych miejscowościach turystycznych. Jeśli większą część roku spędzasz w pomieszczeniach, podobnie jak cała Twoja rodzina, to na pewno marzysz o tym, aby spędzić urlop blisko natury.

Taką możliwość dają Ci nasze domy całoroczne. Każdy z nich posiada prywatny ogród z tarasem, piękną roślinnością, a dzięki powierzchniom działek od 150 do 243 m2 masz sporo miejsca do tego, aby np. spędzać aktywnie czas z dziećmi na świeżym powietrzu.

Nie ma problemu z zabraniem pupila

Jeśli nie wyobrażasz sobie, aby spędzić urlop bez ukochanego psa, to zarezerwuj jeden z domów Olivina Park. Jesteśmy kompleksem pet-friendly – nie tylko akceptujemy, ale też otwarcie zapraszamy psy, na które czekają legowiska, zestawy misek oraz przysmaki na powitanie.

Szeroki wybór atrakcji

Decydując się na wynajęcie apartamentu w Niechorzu niejako skazujesz się na konieczność samodzielnego wyszukiwania i organizowania różnych atrakcji. Goście naszego kompleksu nie muszą się tym martwić.

Rezydenci Olivina Park mogą korzystać z kompleksu basenowego znajdującego się w sąsiednim Hotelu Amber Park, który obejmuje m.in. basen z gwieździstym niebem, brodzik dla maluszków, 8-osobowe jacuzzi czy saunę fińską i łaźnię parową.

Do dyspozycji naszych gości jest również profesjonalny kort do padla, restauracja z barem czy melex, którym można bezpłatnie podjechać na plażę lub do centrum Niechorza. Rodziny z dziećmi ucieszy natomiast dostępność trzech placów zabaw, wewnętrznego placu z basenem z kulkami i torem przeszkód „Kulkowo”, dmuchańca ze zjeżdżalnią (uruchamiany w ciepłe miesiące) czy wakacyjnych animacji prowadzonych przez profesjonalnych animatorów

Poznaj domy wakacyjne Olivina Park

Olivina Park to niezwykłe miejsce, które stworzyliśmy z myślą o osobach szukających prawdziwej wakacyjnej przystani, chcących naładować baterie, pozbyć się stresu, odzyskać balans, a przy tym wypocząć na własnych warunkach.

Jeśli wymarzony urlop kojarzy Ci się ze spaniem do późna, ciszą, spokojem, pełną prywatnością, wyraźnie słyszalnym szumem morza, smakiem kawy niespiesznie wypijanej na tarasie, śmiechem dzieci i absolutną beztroską, to Olivina Park jest miejscem dla Ciebie.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na temat naszych domów wakacyjnych oraz do rezerwowania pobytów w wybranym terminie. Zostań też na naszym blogu, aby poznać lepiej kompleks Olivina Park i przekonać się, że warto spędzić u nas dłuższy lub krótszy urlop.  

Sprawdź: Amber Park Spa