left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij
Wybierz

Domki nad morzem dla 10 osób? Znakomita propozycja nie tylko dla dużej rodziny

Domki wakacyjne to coraz chętniej wybierana opcja noclegowa nad polskim morzem. Stanowią naturalną propozycję dla osób, które niekoniecznie chcą spędzić kolejny weekend czy urlop w hotelu, potrzebują więcej miejsca i prywatności, natomiast oczekują także naprawdę wysokiego standardu pobytu. Jeśli rozglądasz się za domkami nad morzem dla 10 osób, to serdecznie zapraszamy do Olivina Park, unikalnego kompleksu całorocznych domów wakacyjnych w Niechorzu. Wbrew pozorom nasze zaproszenie nie jest skierowane wyłącznie do dużych rodzin.

Atrakcyjny wyjazd z paczką przyjaciół

Domki nad  morzem dla 10 osób to wręcz oczywisty wybór dla większej grupy, która szuka komfortowych noclegów w rozsądnej cenie i bez konieczności wynajmowania kilku pokoi. Zatrzymując się w domku z osobnymi sypialniami można naprawdę sporo zaoszczędzić (koszt rozkłada się na więcej osób), a co najważniejsze świetnie się bawić, rozmawiać do późna, korzystać z prywatnego tarasu i mieć pod ręką wszystkie potrzebne udogodnienia, np. w pełni wyposażoną kuchnię.

To warto o nas wiedzieć:

Domki wakacyjne w kompleksie Olivina Park oferują aż 3 sypialnie, dwie łazienki, kuchnię, salon, prywatny ogródek z tarasem i dwa miejsca parkingowe (postój samochodu jest dodatkowo płatny).

Pobyt dla dwojga, gdy potrzebujecie więcej przestrzeni

Co ciekawe, nasze domki nad morzem dla 10 osób bardzo chętnie wynajmują również pary czy mniejsze rodziny, np. 2+1, które kierują się kryterium większej przestrzeni. Jeśli standardowy pokój hotelowy jest dla Was za mały, podróżujecie z dużą liczbą rzeczy, a przy tym chcecie mieć zapewnione maksimum prywatności, to pobyt w jednym z domków wakacyjnych w kompleksie Olivina Park spełni Wasze oczekiwania.

To warto o nas wiedzieć:

Każdy z domków w naszym kompleksie ma powierzchnię użytkową około 70 metrów kwadratowych.

Duże rodziny są u nas zawsze mile widziane

Domki nad morzem dla 10 osób są fantastyczną propozycją pobytową dla dużej rodziny, czyli na przykład podróżującej w składzie 2+3 czy 2+4. Dzięki osobnym sypialniom rodzice i dzieci mają zapewnioną potrzebną prywatność, a dwie łazienki eliminują ryzyko porannych i wieczornych kłótni.

Z perspektywy większej rodziny każdy metr kwadratowy powierzchni jest na wagę złota, przekładając się na znacznie większy komfort pobytu. Ponadto nie zapominajmy, że rodziny z więcej niż dwójką dzieci często mają naprawdę spory problem z zarezerwowaniem odpowiedniego pokoju w hotelu – zwykle kończy się to koniecznością zapłacenia za dwa osobne pokoje, co oczywiście znacząco podnosi koszty wyjazdu.

Twoja oaza nad Bałtykiem

Pobyt w domku nad morzem dla 10 osób to doskonały wybór również w sytuacji, gdy z góry wiadomo, że nie wykorzystamy całej dostępnej przestrzeni. Rekomendujemy takie rozwiązanie osobom, które marzą o swobodnym wypoczynku w ciszy, spokoju, z bezpośrednią dostępnością do ogrodu, w którym wieczorem można napawać się dźwiękami szumiącego Bałtyku, a w ciągu dnia np. pobawić z dziećmi czy psem.

Nieprzypadkowo obserwujemy rosnące zainteresowanie domkami wakacyjnymi wśród osób, które cenią sobie prywatność, nie przepadają za hotelowymi molochami, resortami, a priorytetem jest dla nich znalezienie swojej enklawy nad Bałtykiem, w której można błyskawicznie naładować baterie przed kolejnymi wyzwaniami w pracy czy w życiu prywatnym.

Świetny wybór dla podróżujących ze zwierzętami

Domki nad morzem dla 10 czy 12 osób to również bardzo atrakcyjna propozycja dla właścicieli zwierząt, którzy często mają trudności ze znalezieniem obiektu nie tylko akceptującego czworonożnych gości, ale też stwarzającego im komfortowe warunki pobytu.

W Olivina Park psy czy koty są mile widziane, co udowadniamy przygotowując dla pupilów naszych gości wygodne legowiska, komplet misek oraz smakołyk na powitanie.

To warto wiedzieć:

 Opłata za pobyt zwierzęcia zależy od jego rozmiaru i wynosi od 30 do 50 zł za dzień.

Nie pozostaje nam nic innego jak jeszcze raz zaprosić Cię do Olivina Park w dogodnym dla Ciebie terminie. Pobyt wygodnie i szybko zarezerwujesz online na naszej stronie, zyskując gwarancję najkorzystniejszej ceny.

Zajrzyj też do innych artykułów na naszym blogu, dzięki którym jeszcze lepiej poznasz nasz kompleks i przekonasz się, że warto spędzić u nas weekend lub dłuższy urlop. Z artykułów dowiesz się np., dlaczego domki wakacyjne to świetna alternatywa dla apartamentów w Niechorzu oraz co decyduje o tym, że nasz kompleks zapewnia szczególnie komfortowe noclegi blisko morza w Niechorzu.

Sprawdź: Amber Park Spa